روش‌های ارسال سفارشات

سفارشات ثبت شده در فروشگاه اینترنتی مدرنینو به دو روش قابل ارسال هستند.

۱. پیک موتوری (تهران)

۲. پست پیشتاز (سراسر کشور)

پیک موتوری

در صفحه ثبت سفارش، در صورتی که آدرس تحویل سفارش توسط خریدار «تهران» انتخاب شده باشد، «پیک موتوری» به عنوان یکی از گزینه‌های حمل‌ونقل برای خریدار نمایش داده می‌شود. در حال حاضر این روش ارسال فقط برای سفارشات شهر تهران فعال است. خریدار می‌تواند در صفحه تسویه حساب و در فیلد «یادداشت سفارش» یک بازه زمانی برای تحویل سفارش خود ذکر کند. در غیر این صورت، بخش فروش به منظور هماهنگ نمودن زمان ارسال، از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با خریدار تماس خواهد گرفت.

لازم به ذکر است هزینه پیک موتوری برای تمام مناطق شهر تهران ثابت است.

پست پیشتاز

سفارشات ثبت شده خریداران ساکن هریک از استان‌ها، شهرها و روستاهای کشور (سراسر کشور)، از طریق پست پیشتاز شرکت پست ارسال خواهد شد. بدین ترتیب، سفارش خریدار پس از ثبت و پردازش، بلافاصله توسط بخش حمل‌ونقل مدرنینو بسته‌بندی شده و جهت ارسال به خریدار تحویل شرکت پست داده می‌شود.

لازم به ذکر است که هزینه ارسال پستی در فروشگاه اینترنتی مدرنینو ثابت بوده و تعداد، حجم و وزن سفارش خریدار تاثیری در این هزینه ندارد.

زمان ارسال و تحویل سفارشات

یکی از خدمات فروشگاه اینترنتی مدرنینو که برای خریداران اهمیت بسیاری دارد، سرعت بالا در ارسال سفارشات است. از آنجا که تمام کالاهای موجود در سایت در انبارهای مدرنینو موجود هستند، پردازش سفارشات نیز در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. بدین ترتیب:

  • تمامی سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. هرچند مدرنینو در روزهای تعطیل نیز تلاش می‌کند سفارشات حدالامکان هرچه سریعتر پردازش شوند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به دست مشتریان برسند.
  • برای سفارشات سراسر کشور (به غیر از تهران)، با توجه به ساعت کاری شرکت پست، سفارشاتی که قبل از ساعت ۹ صبح شنبه تا پنجشنبه ثبت شده باشند در همان روز پردازش و تحویل شرکت پست داده می‌شوند. بدیهی است که در روزهای تعطیلات عمومی کشور، ارسال سفارشات امکان‌پذیر نیست و سفارشات در اولین روز پس از تعطیلات ارسال می‌شوند. همچنین زمان تحویل سفارشات، طبق رویه شرکت پست است. طبق رویه شرکت پست، مرسولات پست پیشتاز حداکثر ۷۲ ساعت پس از زمان ارسال سفارش تحویل گیرنده داده می‌شوند.
  • چنانچه مشتریان تهران سفارش خود را قبل از ساعت ۱۵ هر یک از روزهای هفته ثبت کرده باشند، تحویل سفارش در همان روز امکان‌پذیر است. لازم به ذکر است که خریدار می‌تواند در صفحه «تسویه حساب» توضیحات لازم را در خصوص زمان تحویل سفارش ذکر نماید. در نهایت، زمان تحویل سفارشات مشتریان تهران با تصمیم خود مشتریان انجام می‌شود.