سیاست حمل و نقل

روش‌های ارسال سفارشات

سفارشات ثبت شده در فروشگاه اینترنتی مدرنینو به دو روش قابل ارسال هستند.

۱. پیک موتوری (تهران)

۲. پست پیشتاز (سراسر کشور)

پیک موتوری

در حال حاضر این روش ارسال فقط برای سفارشات شهر تهران فعال است. پس از ثبت سفارش، به منظور هماهنگ نمودن زمان ارسال با خریدار تماس گرفته خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه پیک موتوری برای تمام مناطق شهر تهران ثابت است.

پست پیشتاز

سفارشات ثبت شده خریداران ساکن هریک از استان‌ها، شهرها و روستاهای کشور (سراسر کشور)، از طریق پست پیشتاز شرکت پست ارسال خواهد شد. بدین ترتیب، سفارش خریدار پس از ثبت و پردازش، بلافاصله توسط مدرنینو بسته‌بندی شده و جهت ارسال به خریدار تحویل شرکت پست داده می‌شود. لازم به ذکر است که هزینه ارسال پستی در فروشگاه اینترنتی مدرنینو ثابت بوده و تعداد، حجم و وزن سفارش خریدار تاثیری در این هزینه ندارد.

زمان ارسال و تحویل سفارشات

یکی از خدمات فروشگاه اینترنتی مدرنینو که برای خریداران اهمیت بسیاری دارد، سرعت بالا در ارسال سفارشات است. از آنجا که تمام کالاهای موجود در سایت در انبارهای مدرنینو موجود هستند، پردازش سفارشات نیز در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. بدین ترتیب:

  • سفارشات مشتریان تهران از طریق پیک فروشگاه انجام می‌شود. امکان ارسال سفارش برای مشتریان تهران در همان روز ثبت سفارش فراهم شده است. سفارشات تهران از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۰ شب تمام روزهای هفته قابل ارسال هستند. لازم به ذکر است که قبل از ارسال سفارش هماهنگی‌های لازم با مشتری صورت خواهد گرفت. همچنین امکان ارسال سفارش در یک روز و ساعت خاص تعیین شده توسط مشتری نیز امکان‌پذیر است.
  • برای سفارشات سراسر کشور (به غیر از تهران)، با توجه به ساعت کاری شرکت پست، سفارشاتی که قبل از ساعت ۹ صبح شنبه تا پنجشنبه ثبت شده باشند در همان روز پردازش و تحویل شرکت پست داده می‌شوند. بدیهی است که در روزهای تعطیلات عمومی کشور، ارسال سفارشات امکان‌پذیر نیست و سفارشات در اولین روز پس از تعطیلات ارسال می‌شوند. همچنین زمان تحویل سفارشات، طبق رویه شرکت پست می‌باشد. طبق رویه شرکت پست، مرسولات پست پیشتاز حدود ۳ روز کاری پس از زمان ارسال سفارش تحویل گیرنده داده می‌شوند.
اسکرول به بالا