روش‌های ارسال سفارشات

سفارشات ثبت شده در فروشگاه اینترنتی مدرنینو به دو روش قابل ارسال هستند.

۱. پیک موتوری

۲. پست پیشتاز

پیک موتوری

در صفحه ثبت سفارش، در صورتی که آدرس تحویل سفارش توسط خریدار «تهران» انتخاب شده باشد، «پیک موتوری» به عنوان یکی از گزینه‌های حمل‌ونقل برای خریدار نمایش داده می‌شود. در حال حاضر این روش ارسال فقط برای سفارشات شهر تهران فعال است. خریدار می‌تواند در صفحه تسویه حساب و در فیلد «یادداشت سفارش» یک بازه زمانی برای تحویل سفارش خود ذکر کند. در غیر این صورت، بخش فروش به منظور هماهنگ نمودن زمان ارسال، از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با خریدار تماس خواهد گرفت.

لازم به ذکر است هزینه پیک موتوری برای تمام مناطق شهر تهران ثابت است.

پست پیشتاز

خریداران در سراسر کشور و ساکن هریک از استان‌ها، شهرها و روستاهای کشور عزیزمان، با انتخاب گزینه پست پیشتاز در صفحه تسویه حساب، می‌توانند سفارش خود را از طریق پست پیشتاز شرکت پست تحویل بگیرند. بدین ترتیب، سفارش خریدار پس از ثبت و پردازش، بلافاصله توسط بخش حمل‌ونقل مدرنینو بسته‌بندی شده و جهت ارسال به خریدار تحویل شرکت پست داده می‌شود.

لازم به ذکر است که هزینه ارسال پستی در فروشگاه اینترنتی مدرنینو کاملا ثابت است و تعداد، حجم و وزن سفارش خریدار تاثیری در این هزینه ندارد.

زمان ارسال سفارشات

یکی از خدمات فروشگاه اینترنتی مدرنینو که برای خریداران اهمیت بسیاری دارد، سرعت بالا در ارسال سفارشات است. از آنجا که تمام کالاهای موجود در سایت در انبارهای مدرنینو موجود هستند، پردازش سفارشات نیز در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. بدین ترتیب…

  • تمامی سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. هرچند مدرنینو در روزهای تعطیل نیز تلاش می‌کند حد الامکان فعالیت‌های مرتبط با انبارداری، وب‌سایت، پشتیبانی مشتریان و… را انجام داده تا سفارشات زودتر پردازش شوند و در سریع‌ترین زمان ممکن به دست مشتریان برسند.
  • با توجه به ساعت کاری شرکت پست، سفارشات ثبت شده با پست پیشتاز و سفارشی که قبل از ساعت ۱۳ شنبه تا چهارشنبه و قبل از ساعت ۱۱ پنجشنبه ثبت شده باشند در همان روز ارسال می‌شوند. بدیهی است که در روزهای تعطیلات عمومی کشور، ارسال سفارشات امکان‌پذیر نیست و سفارشات در اولین روز پس از تعطیلات ارسال می‌شوند.

زمان تحویل سفارشات

  • چنانچه مشتریان تهران سفارش خود را قبل از ساعت ۱۸ تمام روزهای هفته ثبت کرده باشند و نحوه ارسال سفارش نیز «پیک موتوری» انتخاب شده باشد، تحویل سفارش در همان روز امکان‌پذیر است. لازم به ذکر است، خریدار می‌تواند در صفحه «تسویه حساب» توضیحات لازم را در خصوص زمان تحویل سفارش ذکر نماید. در نهایت، زمان تحویل سفارشات مشتریان تهران (با نحوه ارسال پیک موتوری) با تصمیم خود مشتریان انجام می‌شود.
  • با توجه به اینکه تمامی سفارشات پست پیشتاز و سفارشی توسط شرکت پست ایران انجام می‌شود، زمان تحویل سفارشات طبق رویه این شرکت است. طبق رویه شرکت پست، سفارش‌های پست پیشتاز حداکثر ۴۸ ساعت و سفارش‌های پست سفارشی حدود یک هفته پس از زمان ارسال سفارش تحویل گیرنده داده می‌شوند.