نحوه تشخیص اصل بودن پاشاباغچه

چگونه می‌توان اصل بودن ظروف پاشاباغچه را تشخیص داد؟ پاشاباغچه اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟ اینها سوالاتی هستند که با توجه به بازار مملو از محصولات تقلبی ذهن بسیاری از مشتریان را درگیر کرده است. به همین دلیل، ما در این مطلب از مجله مدرنینو به معرفی بهترین و راحت‌ترین شیوه‌های تشخیص پاشاباغچه اصل می‌پردازیم.

درباره پاشاباغچه

ابتدا بهتر است که برند پاشاباغچه را بهتر بشناسید. پاشاباغچه برندی تحت هدایت شرکت شیشه جام (Sicecam) است. این برند ترکیه‌ای با سابقه‌ای طولانی و طیف وسیعی از محصولات یکی از شناخته شده‌ترین و محبوب‌ترین برندهای موجود در بازار است. پاشاباغچه یکی از بزرگترین برندهای ظروف سرو و پذیرایی در اروپا و دنیا به شمار می‌رود. امروزه محصولات پاشاباغچه علاوه بر ترکیه در بلغارستان، روسیه و مصر نیز تولید می‌شوند.

تشخیص پاشاباغچه اصل

برای تشخیص اصل بودن پاشاباغچه باید چهار مورد را بررسی کنید: «مشخصات محصول»، «بسته‌بندی»، «لوگوی حک شده» و «کیفیت محصول»

۱. مشخصات محصول

مشخصات محصول پاشاباغچه

از آنجا که پاشاباغچه یک برند معتبر و شناخته‌شده و دارای محصولاتی انحصاری است، پس در اولین قدم مشخصات محصول را شناسایی کنید. هر محصول پاشاباغچه دارای یک «نام» و یک «کد» است. دقت داشته باشید که نامی که بر روی یک محصول پاشاباغچه گذاشته شده است، ممکن است برای محصول دیگری از همان خانواده نیز مورد استفاده قرار بگیرد. اما کد محصول کاملا منحصربفرد و اختصاصی است.

نام و کد محصول را به زبان انگلیسی در گوگل جستجو کنید و نتایج را در سایت‌ها و تصاویر گوگل مشاهده نمایید. برای مثال برای محصولی با مشخصات تصویر بالا می‌بایست «Tulipe 44167» را جستجو کنید.

آیا اصلا چنین محصولی وجود دارد؟ آیا این محصول در سایت‌های معتبر به فروش می‌رسد؟ آیا شکل و طراحی محصولی که قصد خرید آن را دارید با تصاویری که در نتایج جستجو مشاهده می‌کنید مطابقت دارد؟

۲. بسته بندی

بسته بندی پاشاباغچه اصل

بسته‌بندی‌های محصولات پاشاباغچه مجلل نیستند، اما شیک، ساده و استاندارد هستند. تمام مشخصات محصول از جمله نام، کد، کشور سازنده، تعداد موجود در بسته و اندازه دقیق محصول روی جعبه درج شده است. بارکد محصول را نیز بررسی کنید.

در خصوص بسته‌بندی به ۲ مورد توجه داشته باشید. اول اینکه دقت داشته باشید که پاشاباغچه همیشه محصولات خود را به صورت یک دست (۶ عددی) ارائه نمی‌دهد. برخی از محصولات این برند به صورت ست ۲ عددی، ۳ عددی و ۴ عددی نیز ارائه می‌شوند. دوم اینکه همانطور که گفته شد محصولات پاشاباغچه تنها در کشور ترکیه تولید نمی‌شوند، محصولات این برند ممکن است ساخت مصر، بلغارستان و روسیه باشند. بنابراین کشور سازنده محصول باید یکی از این چهار مورد باشند.

۳. لوگوی حک شده

معمولا لوگوی برند پاشاباغچه روی تمام محصولات این برند حک شده است. به عنوان مثال تصویر لوگوی پاشاباغچه پشت لیوان‌های آن حک شده است.

۴. کیفیت محصول

پاشاباغچه اصل

در قدم آخر می‌توانید کیفیت و ماهیت محصول را مورد بررسی قرار دهید. بلور پاشاباغچه کاملا شفاف و بدون ایراد است. وجود حباب در محصولاتی مانند لیوان، فنجان و استکان که همیشه با ظرافت و دقت بسیاری توسط این برند تولید شده‌اند و همچنین ایراد در شکل و شمایل محصول می‌تواند نشان دهنده تقلبی بودن آن محصول باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا